Liga šampiona

2025-02-23

16:00

Budućnost

vs

Rapid Bucuresti

30.07.2019

''Plave'' u Beranama odrađuju bazični dio priprema

Rukometašice Budućnosti u Beranama su nastavile pripreme za novu sezonu. Nakon uvodnih testiranja koja su obavljena u Podgorici, izabranice Dragana Adžića u Beranama će odraditi bazični dio priprema po programu kondicionih trenera Maje Ivanović i Tanje Šarenac.

''Plave'' će u Beranama boraviti do 6. avgusta, nakon čega slijedi povratak u Podgoricu i početak serije pripremnih mečeva.


U Podgorici su planirani dueli protiv Bresta (8. avgust), Ramniku Vlčee (10. i 11.) i Astrahana (13.), sredinom mjeseca, u Brestu, provjere protiv Meca, CSM Bukurešta i Đera, a krajem osmog mjeseca, rivali u Grudama su Bjelovar i Podravka.

Nova sezona Lige šampiona počinje prvog vikenda oktobra, kada će u Podgorici gostovati francuski Brest.

Rivali su u grupi su još rumunska Rimniku Vlčea i njemački Bitighajm, a u glavnu rundu idu tri prvoplasirana tima.

Share:

Tagovi:

Slične vijesti

12.07.2025

OTP Group Budućnost dočekuje Debrecin na startu nove sezone Lige šampiona

Pročitaj
27.06.2025

OTP Group Budućnost dobila rivale za novu sezonu EHF Lige šampiona

Pročitaj
26.06.2025

"Dobile smo bolju grupu nego prošle sezone"

Pročitaj
25.06.2025

U petak žrijeb za novu sezonu EHF Lige šampiona

Pročitaj
06.06.2025

OTP Group Budućnost jedan od devet sigurnih učesnika EHF Lige šampiona

Pročitaj