Kup Crne Gore 2021/22

2022-05-21

15:00

Budućnost Bemax

vs

Nikšić

16.06.2022

Satnica Festivala mini rukometa za djevojčice i dječake

Ženski rukometni klub Budućnost Bemax u saradnji sa rukometnim klubom "Titograd 2020" u subotu, 18. juna u Podgorici, u Univerzitetskoj sali, organizuje Festival mini rukometa za djevojčice i dječake godišta 2012. i mlađe.

 

Za Festival mini rukometa-djevojčice prijavile su se sljedeće ekipe :

1. ŽRK ''Budućnost'' I 6. ŽRK ''Budućnost'' II 10.ŽRK ''Budućnost'' III

2. ŽRK "Podgorica 2013" 7. RK ''Stars'' 11. RK "Feniks"

3. RK ''Titan'' 8. RK "Nikšić" 12. ŽRK ''Berane 2003'' II

4. RK ''Zeta'' 9. ŽRK ''Berane 2003'' I 13. ŽRK ''Ulcinj'' II

5. ŽRK ''Ulcinj'' I

 

Za Festival mini rukometa-dječaci prijavile su se sljedeće ekipe :

1. RK ''Titograd 2020'' I 5. RK ''Mornar 7''

2. RK "Sutjeska" 6. RK "Titograd 2020" II

3. RK "Partizan 1949" 7. ŽRK ''Stars'' II

4. RK ''Stars'' I

 

Festival će početi u subotu u 9:00.

 

Utakmice će se igrati istovremeno na tri terena. Očekuje se nastup oko 250 djevojčica i dječaka. Igra se 2x7minuta, počinje se sa 4 igrača i jednim golmanom (4+1).

 

TEREN 1

DJEVOJČICE

9:00 ŽRK "Podgorica 2013" – ŽRK "Budućnost" I

9:20 RK "Titan" - RK "Zeta"

9:40 ŽRK "Ulcinj" I - ŽRK "Budućnost" I

10:00 ŽRK "Podgorica 2013" - RK "Titan"

10:20 RK "Zeta" - ŽRK "Ulcinj" I

10:40 ŽRK "Budućnost" I - RK "Titan"

11:00 ŽRK "Podgorica 2013" - ŽRK "Ulcinj" I

11:20 ŽRK "Budućnost" I - RK "Zeta"

11:40 ŽRK "Ulcinj" I - RK "Titan"

12:00 ŽRK "Podgorica 2013" - RK "Zeta"

12:30 Pozivamo novinare da posjete festival

 

TEREN 2

DJEVOJČICE

9:00 ŽRK "Nikšić" - RK "Stars"

9:20 ŽRK "Budućnost" II - ŽRK "Berane 2003" I

9:40 RK "Stars" - ŽRK "Berane 2003" I

10:00 ŽRK "Budućnost" II - ŽRK "Nikšić"

10:20 RK "Stars" - ŽRK "Budućnost" II

10:40 RK "Nikšić" - ŽRK "Berane 2003" I

 

DJEČACI

11:00 RK "Titograd 2020" I - RK "Sutjeska"

11:20 RK "Partizan 1949" - RK "Stars" I

11:40 RK "Stars" I - RK "Sutjeska"

12:00 RK "Titograd 2020" I - RK "Partizan 1949"

12:30 Pozivamo novinare da posjete festival

13:00 RK "Titograd 2020" I - RK "Stars" I

13:20 RK "Sutjeska" - RK "Partizan 1949"

 

TEREN 3

DJEVOJČICE

9:00 ŽRK "Budućnost" III - ŽRK "Berane 2003" II

9:20 ŽRK "Ulcinj" II - RK " Feniks"

9:40 ŽRK "Budućnost" III - RK "Feniks"

10:00 ŽRK "Ulcinj" II - ŽRK "Berane 2003" II

10:20 RK "Feniks" - ŽRK "Berane 2003" II

10:40 ŽRK "Ulcinj" II - ŽRK "Budućnost" III

 

DJEČACI

11:00 RK "Mornar 7" - RK "Stars" II

11:20 RK "Titograd 2020" I - RK "Titograd 2020" II

11:40 RK "Titograd 2020" II - RK "Mornar 7"

12:00 RK "Stars" II - RK "Titograd 2020" II

12:30 Pozivamo novinare da posjete festival

13:00 RK "Mornar 7" - RK "Partizan 1949"

13:20 RK "Stars" II - RK "Mornar 7"

 

Napomena:

Pošto je u pitanju festival, a ne turnir, neće biti razigravanja za prva tri mjesta.

Share:

Tagovi:

Slične vijesti

28.06.2022

Budućnost Bemax u drugom šeširu na žrijebu za EHF Ligu šampiona

Pročitaj
27.06.2022

Poznat spisak učesnika EHF Lige šampiona, žrijeb 1. jula u Beču

Pročitaj
01.06.2022

Festival mini rukometa za djevojčice i dječake 18. juna u Podgorici

Pročitaj
22.05.2022

Obraćanje javnosti uprave, igračkog i stručnog kadra ŽRK Budućnost Bemax

Pročitaj
21.05.2022

Budućnost Bemax osvojila novu duplu krunu

Pročitaj