Liga šampiona

2025-02-23

16:00

Budućnost

vs

Rapid Bucuresti

28.11.2022

Nastavlja se EHF Liga šampiona, Budućnost Bemax dočekuje Storhamar

Nastavlja se najkvalitetnije klupsko takmičenje u Evropi – Budućnost Bemax u subotu (18 sati) u „Bemax areni“ dočekuje norveški Storhamar u utakmici 7. kola EHF Lige šampiona.



 

Naše šampionke u prvih šest kola osvojile su pet, dok Storhamar ima bod manje, zbog čega meč ima veliki značaj u borbi za što bolju poziciju uoči eliminacione runde elitnog takmičenja.

 

Ulaznice će biti u prodaji na šalteru „Bemax arene“ u petak od 10 do 16 i u subotu od 10 do 18 sati.

 



ŽRK Budućnost Bemax podsjeća sve navijače koji su kupili ulaznice i bodrili „lavice“ tokom Evropskog prvenstva, da imaju besplatan ulaz na sljedeće tri utakmice našeg kluba u EHF Ligi šampiona u "Bemax areni", počev od duela protiv Storhamara.

 

Potrebno je samo da na ulazu u „Bemax arenu“ pokažu ulaznicu koju su kupili za EHF Euro 2022.

Share:

Tagovi:

Slične vijesti

18.04.2025

„Znam mentalitet igračica - prave su ratnice i to je bio najveći motiv da dođem“

Pročitaj
17.04.2025

"Mnogo mi znači što ću igrati za ovakav klub, sa nevjerovatnom tradicijom"

Pročitaj
15.04.2025

"Vraćam se zrelija, sa željom da Budućnost ponovo bude evropski gigant"

Pročitaj
13.04.2025

"Stabilnost kluba je ključ – Budućnost ide korak po korak, oslonac su domaće igračice"

Pročitaj
11.04.2025

Crnogorska komercijalna banka - novi generalni sponzor ŽRK Budućnost!

Pročitaj