19.03.2025
CEDIS postao ponosni sponzor Ženskog rukometnog kluba Budućnost

Crnogorski elektrodistributivni sistem (CEDIS) i Ženski rukometni klub Budućnost sa ponosom objavljuju početak saradnje, kojom CEDIS postaje zvanični sponzor dvostrukog šampiona Evrope.
Ugovor su potpisali izvršni direktor CEDIS-a Vladimir Ivanović i direktorica Budućnosti Marijana Bulatović.
CEDIS, kao kompanija koja dosljedno primjenjuje principe društveno odgovornog poslovanja, kroz ovu saradnju potvrđuje svoju posvećenost razvoju najvećeg crnogorskog sportskog brenda.
Podrška CEDIS-a od velikog je značaja za stabilnost i ambicije kluba.
„Zahvalni smo CEDIS-u što su prepoznali naš trud i viziju. Njihova podrška nam daje dodatnu snagu da radimo na ostvarivanju velikih rezultata u periodu koji je pred nama, te afirmišemo rukomet kao jedan od simbola crnogorskog sporta“, kazala je Bulatović.
Ova saradnja predstavlja primjer kako zajedničkim snagama sport i privreda mogu doprinositi razvoju društva, motivisati mlade i doprinijeti uspjehu na međunarodnoj sceni.
Share:
Slične vijesti




